Logo JM

Jaroslava Muchová

Váš webmaster a designer

Jaroslava Muchová

Řekli o nás

Děkuji Jarko, s výsledkem Vaší práce jsem moc spokojená. Obzvláště oceňuji Vaší rychlost, perfektní komunikaci a důslednost Vašich služeb. Vyřídila jste vše potřebné kolem zprovoznění webu. Co se týká samotného zpracování stránek, výsledek překonal moje očekávání, máte velký cit pro detail. Mohu Vaše služby všem vřele doporučit. S pozdravem Kateřina.

http://www.svatebnistudiovision.cz

"Milá Jaruško, děkuji Vám za prima vyřešení změny vzhledu webových stránek. Stránky po úpravě jsou přehledné a aktuální. Děkuji Tom."

http://www.cernik-veterina.kvalitne.cz

"Ahojky Jaruško! Za tvou práci Ti patří velký dík, byla jsi vždy ochotná, nápomocná a hlavně super rychlá! Ať byl můj návrh desingu jakýkoliv (z Lhotecké linie(http://zlhoteckelinie.wz.cz), Robito http://robito.euweb.cz), dokázala jsi ho převést do počítačové podoby a doladit. Prostě dokonalá spolupráce! Všem zájemcům o web práci Jarušky doporučuji. Jana Šimáková"

http://www.zlhoteckelinie.wz.cz

"S Jaruškou Maškovou spolupracuji již několik let. V prvopočátku předělala laické stránky CHS mých rodičů (http://www.zhusovytvrze.wz.cz) - Z Husovy tvrze. Jakmile jsem si založila vlastní chovatelskou stanici L´Ami Noir (http://www.beauceron.czechian.net), věděla jsem , že mé stránky bude dělat jedině ona. Proč? Protože se mi s Jarkou velmi dobře spolupracuje, má výborné nápady, vždy mi se vším ráda a ochotně pomůže. Jarce se také svěřily stránky Beauceron klubu ČR (http://www.beauceron.cz). Stránky obsahují vše, co je potřeba, jsou přehledné a obsahují přesně to co je od nich potřeba. Svým známým, kteří potřebují udělat webové stránky Jarušku s čistým svědomím doporučím, protože vím, že s ní budou spokojeni. A její práce bude opět skvělá! Dagmar Černá"

http://www.beauceron.cz

"I my s Kalikem davame nasi webmasterce velkou jednicku. Nase webovky se libi a nasi znami jenom chvali. Proste sikovna, ochotna, vstricna. Jednoznacne doporucujeme. Roman a Kalle "

http://www.arcon.czweb.org

"Ahojda ve spolek,s prací Jarky Maškové jsme velmi spokojeni.Stránky vypadají dost dobře,uplně všechny kterým se věnovala.I spolupráce byla super a vždy mi vyšla vstříc,jen tak dál.S pozdravem smečka bosíků a Václav s rodinou :-))))"

http://www.beauceron-sagner.czechian.net

Návštěv celkem: 56303 dnes: 12